phaser
16 آذر 1401 - 12:57

تمدید مهلت ارسال آثار به هفدهمین جشنواره علمی و پژوهشی فرهنگیان

رئیس کمیته علمی هفدهمین جشنواره علمی و پژوهشی بسیج فرهنگیان کشور از تمدید یک ماهه مهلت ارسال آثار به این جشنواره خبر داد.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، رضا مراد صحرایی رئیس کمیته علمی هفدهمین جشنواره علمی و پژوهشی بسیج فرهنگیان کشور اظهار کرد: بنا بر استقبال گسترده مخاطبان و درخواست برای تمدید مهلت فراخوان، زمان ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره در دو بخش عمومی و اختصاصی( ویژه معلم)، به مدت یک ماه تمدید شد.

وی خاطر نشان کرد: معلمان و استادان دانشگاه های کشور به ویژه دانشگاه فرهنگیان، بازنشستگان آموزش و پروش به عنوان ذخایر علمی و تجربی تعلیم و تربیت، فعالان این عرصه و همچنین شورای راهبری و سیاست گذاری مرکزی هفدهمین جشنواره علمی پژوهشی فرهنگیان کشور از جمله جامعه هدف این جشنواره هستند.

رئیس کمیته علمی هفدهمین جشنواره علمی و پژوهشی بسیج فرهنگیان کشور بر ضرورت نقش آفرینی استادان دانشگاه فرهنگیان در برگزاری دوره‌های آموزشی نحوه اداره (روش برتر) هیأت‌های اندیشه‌ورز( اتاق های فکر) در مراکز علمی و اندیشه‌ای مطرح دنیا تأکید کرد.

صحرایی، ابراز امیدواری کرد با پشتیبانی حداکثری و اطلاع رسانی جشنواره با محوریت پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور، شاهد حضور گسترده تر اساتید و دانشجویان و معلمان کشور در ارائه راهکارهای مناسب جهت حل و رفع اولویت های اصلی نظام مسائل آموزش و پرورش در قالب محورهای جشنواره باشیم.

رئیس دانشگاه فرهنگیان، مهم‌ترین ضمانت اجرایی برای شرکت کنندگان را نزدیک بودن علم و عمل در این جشنواره با بستر‌سازی شفاف برای انتقال نظرات معلم به عنوان عنصر مهم تعلیم و تربیت به وزیر آموزش و پرورش به عنوان ریاست ستاد جشنواره عنوان کرد.

وی با اشاره به امکان حضور همزمان استادان در جشنواره به عنوان داور و شرکت کننده، اظهار کرد: استادان ضمن آنکه می‌توانند به عنوان داور جشنواره اعلام آمادگی کنند، اجازه شرکت در جشنواره را خواهند داشت.

یادآور می شود علاقه‌مندان می‌توانند برای آگاهی بیشتر به نشانه سامانه شعف ( شبکه علمی فرهنگیان) sci-cbo.ir مراجعه کنند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 900639